גנן גידל דגן בגן

כולנו עסוקים בללקק את פצעי "צוק איתן" וכבר מכניסים את הילדים חזרה למערכת החינוך. אך לרבים מאיתנו, עדיין לא הגיעה השעה של המנוקרניגן תערוכהחה והנחלה. העבודה מרובה, עוד מעט נכנסים לגיזום, סוף קטיף הנשירים, תפוחים כבר עלינו האבוקדו ואז הקליפים.
אז הנה אירוע חשוב עבור כל הגנני
ם ובעלי המטעים. תערוכה שיכולה לחדש ולהקל את המלאכה, ואולי להשאיר כמה רגעים פנויים עבור המנוחה והנחלה – "כל גנן תחת גפנו ומגדל תחת תאנתו".
התערוכה מתקיימת ב 17 עד ה 18 לספטמבר במרכז הגינון של קרניגן בכורזים (כניסה דרך מסעדת אבו-סלאח). תמליצו לכל גנן ובעל מטעים שאתם מכירים, תבואו בעצמכם ואלוי תהיו הזוכה המאושר הגרלת הענק שתתקיים בימי התערוכה.

מבצע שימור לקוחות – מהישרדות להצלחה ב 4 מפגשים

גיוס לקוח חדש עולה פי 6 משימור לקוח קיים. מה נעדיף?

גיוס לקוח חדש עולה פי 6 משימור לקוח קיים. מה נעדיף?

למה לשמר לקוחות קיימים?

  • לקוח מרוצה ימליץ עליך
  • לקוח מרוצה יידע אותך על מה שקורה בשוק
  • לקוח מרוצה יעזור לך בשיפור השרות
  • לקוח מרוצה יקשר בינך לספקים אחרים (שת"פ)
  • לקוח מרוצה יפנה לקוחות
  • לקוח מרוצה יגדיל את הרווח

כל עסק פעיל יכול להפוך את לקוחותיו לצוות המכירות שלו. איך?

 

 

לחץ על התמונה משמאל וצור קשר.

האומץ ליזום

יזמות היא תופעה מעניינת, מרעננת ומרגשת שכולנו מפנטזים עליה וחולמים להיות חלק ממנה.

המציאות היא שלרובנו אין את החזון והאומץ כדי לממש תכנית יזמות עסקית ולהוציא אותה לפועל.

בשבוע שעבר, לאחר חודשים של עבודה קשה, פגישות בוועדות מחוזיות, יבואנים ובנקים, ירון מרק וחברת פאן באופן השיקו את המיזם החדש.

אינדי פארק, אטרקציה לכל המשפחה המשלבת שייט בקאנו אינדיאני בנהר הירדן יחד עם שלל פעילויות אקטיביות ופעילות יצירה ירוקה לילדים ולהורים: http://www.indipark.co.il/

למה חשוב היה לי לחשוף דווקא את המיזם הזה למודעות הציבורית?

כי מעבר ליזמות יש פה חשיבה בריאה של שילוב הטבע, התיירות, הקהילה והספורט לכל המשפחה.

המיזם משתלב נפלא עם ההשקפה העסקית של פאן באופן http://www.funbaofun.co.il/ שמציעה השכרת אופניים, טיולי אופניים לקבוצות, טיולי אופניים למשפחות, טיול אופניים באגמון החולה, טיול אופניים בראש הנקרה וחוף בצת.

כמו כן עם חברת הבת, אצטרובלים http://www.itztrubal.com/ שמפתחת ומציעה סדנאות ירוקות מקוריות וייחודיות בתחום המחזור והיצירה מן הטבע, את חומרי הטבע אנו אוספים וממחזרים.

לחלום, ליזום ולספר לכולם זאת רק ההתחלה, אך מבחן התוצאה הוא בתכנית העסקית, ומימושה לאורך זמן בדבקות גם כשלא הכל הולך כפי שנכתב בטבלאות האכסל. אינדי פארק הוא המשך להצלחות של ירון מרק במיזמים הקודמים.

ישר כוח ליזמות וממליץ לכל אחד להגיע ולחוות את האטרקציה החדשה בגליל העליון. 

לחשוב עסקית ולפתח את החשיבה השיווקית שלי

פתפותים – המלצה

עוד סיפור

מחכים כבר לסיפור הבא? קצת סבלנות. כל שבועיים סיפור חדש. בינתיים תגיבו על הסיפור של יוסי וגלית.

סיפור…

סיפור מהחיים – האומץ להתחיל מחדש

מלחמת לבנון השנייה הכתה קשות במדינת ישראל אבל גם בעסקים הקטנים. יוסי (שם לא בדוי) שנפצע במלחמה התחיל במסע לשיקום אישי והסתגלות למציאות החדשה. יוסי יכול היה לוותר ולתת למדינה לטפל בו. הוא לא ויתר והמשיך לעסוק במקצוע אותו עזב לטובת המלחמה.

יוסי שתחום ההתמחות שלו היה בעיצוב והקמת קירות גבס, עשה מאמץ גדול לחזור לשגרה. לא היה קל ואת זה תעיד אשתו גלית (גם שם לא בדוי). מעבר להסתגלות הפיזית, מה שהוא קרה באותה מלחמה והמשפחה החליטה לרדת מרכבת המרוץ של הכרך הגדול ולמצוא חיים חדשים ברמת הגולן.

כאן בעצם מתחיל הסיפור. קצרין, ישוב פסטורלי במרכז רמת הגולן, משקיף אל הר חרמון בצפון, הרי נפתלי במערב והכנרת מדרום. ממש גן עדן, רק שבגן עדן לא עובדים ובקצרין חייבים לעבוד כדי להתקיים.

את גלית ויוסי פגשתי כשפנו למטי גולן לעזרה. התכנית שלהם הייתה לפתוח מרכז תצוגה לדלתות, פרקטים וסל של מוצרים משלימים לבית. את השלב הראשון הם צלחו בהצלחה כשהקימו את מרכז התצוגה באזור התעשייה של קצרין Y.S. DESIGN. גלית ניהלה את המרכז ויוסי ריכז את תחום ההתקנות והתיקונים.

לאחר פחות משנה הבינו שלא יוכלו להתפתח על פי התכנית והיה צורך לקחת סיכון מחושב, כולל השקעה כספית באולם תצוגה גדול ומרווח, במרכז עסקים מרכזי.

לאחר בחינת כדאיות הוחלט תוך סיכון מחושב לפתוח באזור התעשייה של חצור הגלילית. תוך כדי, יוסי וגלית פוגשים את אמנון אלבז, שההתמתחות שלו היא בתחום המכירה וההתקנה של דלתות חוץ. יחד מחליטים לצאת לדרך חדשה, להשקיע ולפתוח את אולם התצוגה של דלתות מעוצבות הנוכחי.

החלטות בתחום ההשקעות אינן קלות לעסקים עצמאיים ובפרט כמדובר בפריפרייה. ההחלטה של משפחת סרוסי ואמנון היא אמיצה במיוחד עם המעבר הטרי של המשפחות לצפון ופיתוח מיזם עסקי מתחילתו.

אפילוג…. אולם התצוגה של דלתות מעוצבות הוא הגדול בצפון. הוא כולל דלתות פנים וחוץ, פרקטים, טפטים, וילונות ובקרוב קו מוצרים חדש בתחום המעקים, גדרות ושערים.

שורה תחתונה: מחזור המכירות של Y.S. DESIGN זינק כמעט פי 4 תוך שנתיים !!!

 

אז למה כל הסיפור הזה?           מי שמפחד מאבד, מי שמתבייש מתייבש, אך מי שמגיח מצליח. ככה זה, ולא צריך לעשות את זה לבד. יש המון עזרה מקצועית שתעזור לך לבחון, לבחור ולהחליט.

מעניין אותך? תיצור קשר.