סיפור…

סיפור מהחיים – האומץ להתחיל מחדש

מלחמת לבנון השנייה הכתה קשות במדינת ישראל אבל גם בעסקים הקטנים. יוסי (שם לא בדוי) שנפצע במלחמה התחיל במסע לשיקום אישי והסתגלות למציאות החדשה. יוסי יכול היה לוותר ולתת למדינה לטפל בו. הוא לא ויתר והמשיך לעסוק במקצוע אותו עזב לטובת המלחמה.

יוסי שתחום ההתמחות שלו היה בעיצוב והקמת קירות גבס, עשה מאמץ גדול לחזור לשגרה. לא היה קל ואת זה תעיד אשתו גלית (גם שם לא בדוי). מעבר להסתגלות הפיזית, מה שהוא קרה באותה מלחמה והמשפחה החליטה לרדת מרכבת המרוץ של הכרך הגדול ולמצוא חיים חדשים ברמת הגולן.

כאן בעצם מתחיל הסיפור. קצרין, ישוב פסטורלי במרכז רמת הגולן, משקיף אל הר חרמון בצפון, הרי נפתלי במערב והכנרת מדרום. ממש גן עדן, רק שבגן עדן לא עובדים ובקצרין חייבים לעבוד כדי להתקיים.

את גלית ויוסי פגשתי כשפנו למטי גולן לעזרה. התכנית שלהם הייתה לפתוח מרכז תצוגה לדלתות, פרקטים וסל של מוצרים משלימים לבית. את השלב הראשון הם צלחו בהצלחה כשהקימו את מרכז התצוגה באזור התעשייה של קצרין Y.S. DESIGN. גלית ניהלה את המרכז ויוסי ריכז את תחום ההתקנות והתיקונים.

לאחר פחות משנה הבינו שלא יוכלו להתפתח על פי התכנית והיה צורך לקחת סיכון מחושב, כולל השקעה כספית באולם תצוגה גדול ומרווח, במרכז עסקים מרכזי.

לאחר בחינת כדאיות הוחלט תוך סיכון מחושב לפתוח באזור התעשייה של חצור הגלילית. תוך כדי, יוסי וגלית פוגשים את אמנון אלבז, שההתמתחות שלו היא בתחום המכירה וההתקנה של דלתות חוץ. יחד מחליטים לצאת לדרך חדשה, להשקיע ולפתוח את אולם התצוגה של דלתות מעוצבות הנוכחי.

החלטות בתחום ההשקעות אינן קלות לעסקים עצמאיים ובפרט כמדובר בפריפרייה. ההחלטה של משפחת סרוסי ואמנון היא אמיצה במיוחד עם המעבר הטרי של המשפחות לצפון ופיתוח מיזם עסקי מתחילתו.

אפילוג…. אולם התצוגה של דלתות מעוצבות הוא הגדול בצפון. הוא כולל דלתות פנים וחוץ, פרקטים, טפטים, וילונות ובקרוב קו מוצרים חדש בתחום המעקים, גדרות ושערים.

שורה תחתונה: מחזור המכירות של Y.S. DESIGN זינק כמעט פי 4 תוך שנתיים !!!

 

אז למה כל הסיפור הזה?           מי שמפחד מאבד, מי שמתבייש מתייבש, אך מי שמגיח מצליח. ככה זה, ולא צריך לעשות את זה לבד. יש המון עזרה מקצועית שתעזור לך לבחון, לבחור ולהחליט.

מעניין אותך? תיצור קשר.